| FataCuStil a întrebat:

Nu mi se deschide telefonul am un Samsung star 2 si aseara mi s.a descarcat de tot si azi dupa amiaza l.am pus la incarcat oare a patit ceva? ieri l.am tot inchis si l.am deschis oare se poate stricat butonul ala?

3 răspunsuri:
| Adinutsaa13 a răspuns:

NU iai bateria de la telefon si dai cu parfum si se rezolvawinking si mie mi s`a intamplat

| buburutza0431 a răspuns (pentru Adinutsaa13):

Si eu sunt in aceeasi situatie si nu merge faza cu parfumul.

| Adinutsaa13 a răspuns:

NU iai bateria de la telefon si dai cu parfum si se rezolvawinking si mie mi s`a intamplat funda?