| Thor24 a întrebat:

Am un televizor Samsung smart, și se mișcă foarte greu când deschid opțiunea de smart hub( cand intru pe Youtube, browser) și se conectează și greu la internet.( dupa ce il aprind, mai trebuie să aștept 5 minute până se conectează). Vă rog să-mi dati niște sfaturi ca să rezolv problema

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai ce sa i faci asa e el, nu il mai folosii pe internet ai calculator si telefon.

| Irinelp a răspuns:

Vezi dacă are historicul de navigare și mai curata-l.

| Georgiana0216 a răspuns:

Buna!
Si eu patesc la fel cu televizorul. Tot un smart SAMSUNG este si el. N-am reusit sa depistez problema. Cumnata si matusa mea au acelasi tip de teleevizor si nu au aceasta problema, la ele merge struna televizorul. Am crezut initial ca e vina internetului, dar nu, probabil softul televizorului. Rabdarea e solutia. happy

| Bossdeanonim12 a răspuns:

Salut si eu am avut asa o problema cu televizorul. Nu prea ai ce-i face, decat sa il schimbi.
Eu am un Samsung ultima generatie care e mai scump intr-adevar.
Dar am si un LG de cam 2 ani si inca se misca super bine. Recomand LG, cu bani mai putini.

| cristicris206 a răspuns:

Incearca sa ii dai resetare