| Alex714 a întrebat:

Salut, am un televizor Samsung ue22d5003 si nu pot sa ma uit la filme de pe stick pe el. Cand bag stick-ul in spate, in slotul USB imi apare ca se conecteaza dar imi apar decat meniurile "Fotografii" si "Muzica".
Ce pot face ca sa pot vedea filme de pe stick?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Urmareste videoclipul asta cu atentie! Si o sa-l faci sa mearga! Nu apesi nicio tasta in plus fata de ce spune omul ala acolo!
https://www.youtube.com/watch?v=dliiOre8xgA

| Alex714 explică (pentru K0sti):

Am fost cam ocupat zilele astea si nu am intrat pe TPU.
Oricum, am facut ca in video-ul acela, mersi.

| K0sti a răspuns (pentru Alex714):

Pentru putin! Ai facut, da ai si reusit? Banuiesc ca da happy

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Seria cu 3 in coada in special cele din 2012 si mai tarziu nu citesc decat fotografii si muzica. Exista o posibilitate prin care poti sa-l pacalesti la anumite modele si sa citeasca si filme daca faci niste modificari in meniul de service dar ii foarte riscant si risti sa prajesti televizorul daca nu te pricepi. Cu o investitie minima poti sa-ti transformi tv-ul intr-un smart tv cu o chestie de genul asta: http://www.androidminipc.ro/......ndroid-pc/