| YT_Nordus_1996 a întrebat:

Salut, am un TV SMART TV 4000 SERIES si nu se conecteaza la reteaua wi-fi pe care o am ori nu stiu eu s-o fac si vreau sa ma ajutati va rog happy

Răspuns Câştigător
| FrUe a răspuns:

Prima varianta nu are actualizarile facute la contul Smart fie placa de retea/wi-fi are vreo problema. Mie mi s-a intamplat asta la un Samsund led full hd si am schimbat acea placa si totul a fost ca nou. Sper ca am fost de ajutor!

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile routerului si sa setezi acel wi-fi sa fie cu ip static, DHCP