| Paulicass a întrebat:

Salut am un tv tunner leadtek winfast tv2000 expert l-am bagat in unitate am instalat driveru am instalat softul... treaba este ca eu as vrea sa folosesc o antena portabila nu cea de la Tv cum as putea folosi? in spate la tv tuner sunt 3 gauri... am mai multe mufe la el care au venit in pachet cu tv tunneru dar vreau sa folosesc antena portabila atat

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Pai conecteaza antena, si seteaza sa caute canalele pe antena, nu cablu.