| TrololoLM a întrebat:

Salut, am un Utok 451d si ma gandesc la un root, cine imi poate spune cum se face? +un rom bun pentru el? *newbie here*

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Mai bine lași prostiile astea.Mai ales la tentativa ta de telefon. Oricum orice așa zis custom rom îți va infecta telefonul, și apoi sub mirajul că merge mai repede te vei pomeni cu datele furate sau copiate ilegal din device-ul tău.Normal că asta nu-ți scrie pe google, dar mai toți or pățit-o.Succes

| TrololoLM explică (pentru DeyCj):

1. Sunt multumit de "tentativa asta de telefon".
2. Vreau root pentru a scoate aplicatiile preinstalate
3. Nu folosesc telefonul pentru "date importante". (cont bancar sau ceva)
4. Si sincer, ce rost avea sa comentezi atat? thinking