| darkusss a întrebat:

Am un xbox 360 perfect functional achizitionat cu 20 lei + alimentarea 20 lei +controller 10 lei. Cum aflu daca este modat sau nu.
Dashboard 2.0.12... si ceva. Imi citeste dvd si cd-uri facute de mine cu muzica si poze. Inca nu am incercat un joc piratat.
Oare este modat?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In primul rand vezi daca a fost desfacut, verifica sigiliu si clemele din spate, vezi daca sunt semne pe ele. Apoi probeaza-l cu un DVD pirat (orice joc)
Muzica si pozele merg oricum pe orice consola care nu este modata.

| darkusss explică (pentru neluL):

A fost desfacut. se vede clar.

| darkusss explică (pentru neluL):

O sa incerc si o sa revin cu un raspuns.