| skull12 a întrebat:

Salut,am un xbox 360 si il conectez tot... dar nu am plasma din aia cu port hdmi, am un televizor cu tub doar cu intrare scart, si mi.am cumparat un cablu av pentru xbox special.dar cand aprind televizorul sa ma joc ma da pe tv normal.(pro tv, kanal...) cum fac din telecomanda sa intru pe av, sa nu fiu pe tv sau antena.

FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| TitoJacksana a răspuns:

Pai cauta in telecomanda si apasa pe toate butoanele, daca se face ecranul negru si scrie langa av atunci ai nimerit!

5 răspunsuri:
| ady18 a răspuns:

Nu ai prezentat marca de televizor. cum ai vrea sa stim?

| skull12 explică (pentru ady18):

Este un daewoo dc cu tub, nu stiu ce model are

| ady18 a răspuns (pentru skull12):

Pai si atunci dc ai mai pus intrebarea? vezi ca ai pe telecomanda un buton special, dar vezi sa nu arzi xbox ul. dc dracu ti a luat xbox daca nu ai plasma? VEzi ca poate fi conectat si la monitorul pc ului daca acesta e cu plasma

| skull12 explică (pentru ady18):

Mane, aia e intrebarea... ce buton. ce culoare... are tasta dupa telecomanda?