| bibi5961 a întrebat:

as vrea sa conectez laptopul la televizor. laptopul are urmatoarele iesiri: HDMI, VGA; televizorul are S-VIDEO, scart si RCA. este cablu care la un capat sa aiba vga/hdmi si la celalalt capat rca / s-video/scart? si care ar fi cea mai buna varianta?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Nu o sa reusesti, ai nevoie de un tv care sa aiba hdmi sau vga. Se poate si asa dar investitia nu se merita dupa parerea mea.

1 răspuns:
| manu93 a răspuns:

Buna,in mod normal trebuie sa ai un cablu prin care conectezi laptopul si televizorul, dupa care la tv de la meniu dai VGA/PC dupa care deschizi laptopul si ar trebui sa mearga... sper ca te-am putut ajuta