| 23423423 a întrebat:

Salut, am urmatoarea problema: dvd writer-ul nu imi mai inscriptioneaza dvd-uri! Am incercat cu 3 softuri diferite ( CD Burner XP, Img Burn, Nero 9 si nici cu windowsul nu merge sa il ard). De citit mi le citeste dar de scris nu, am intrat in device manager imi spune ca actualizarile sunt la zi si device-ul functioneaza in parametri normali, am curatat lentila si tot degeaba, ce altceva as mai putea sa ii fac, chiar nu inteleg?! Inainte sa a imi da update la windows 10 a mers ( cu windows 7) acum din senin nu mai merge... As vrea sa reinstalez windowsul cred ca ar fi ultima solutie.
Va multumesc pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Pentru windows 10 nu functioneaza toate draiverele. Reinstaleaza win.7. Daca vrei sa scapi de oferta win 10:
http://playtech.ro/......e-automat/