| Nikolassss a întrebat:

Salut am urmatorul sisteam : AMD X2 skt am2, 2, 9 ghz
ati hd 5670 512 mb 128 biti
asus m2n-e
2G ram OCZ single chanel 800mhz
si acum o luna mi s-a ars fost video (nvidia 9800gt) si mi-am achizitionat ati hd 5670 ddr5 512 mb 128 bit si vreau sa spun ca am ulltimul update la bios ultimele drivere tot si primesc eroarea asta stie cineva de la ce poate sa fie http://img694.imageshack.us/img694/3627/hjtyjty.jpg

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Repune windowsul, ca asa se intampla cand schimbi componente haardware.

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Reinstalezi Google Chrome.

| Bogdanux a răspuns:

Atunci, ii faci un system restore sau treci pe alt browser.

| Bogdanux a răspuns:

Da? Ciudat. Ai 2 variante, reinstalezi Windowsul, sau ii faci un system restore.
O cauza ar fi si acel update la BIOS, poate nu a fost finalizat corect.

Răspuns utilizator avertizat