| Luchian7 a întrebat:

am varsat din greseala apa pe tastatura de la pc (nu am laptop) si nu-mi mai merge litera " t " ma puteti ajuta? (scriu cu un keyboard din pc).

1 răspuns:
| TheLaw a răspuns:

Cand se intampla asa ceva cu electronicele mele (depinde), le usuc cu feonu' foarte bine (nu foarte mult). Si in general, daca nu au fost chiar 'fooaaarte' afectate, ar trebui sa mearga. Eu am avut un iPod touch, care... a avut uratul vis 'masina de spalat'. Nimeni nu si-a dat seama pana nu l-am scos din pantaloni. Dupa, l-am trimis la Apple. Au zis ca nu pot face nimic cu el si l-am primit inapoi. L-am uscat bine happy si apoi l-am bagat la pc. Surpriza mergea perfect big grin poate a fost noroc, dar eu totusi cred ca nu laughing