| mitzaETS a întrebat:

Salut,
am vrut sa downloadez explossive metin2 si dupa ce l-am downloadat imi arata cu ce program sa-l deschid si nu prea stiu
daca ati sti voi cu ce program ar fi super

1 răspuns:
| Shuka a răspuns:

Buna si eu am instalat explossive mt2 dar mie imi dadea o eroare si nu puteam intra in joc.dar lasa asta. laughing deci daca iti apare o imagine cu o sura sau cam asa ceva ca numsh bine ca am jucat mai demult trebuie sa dai jos in stanga sau dreapta pe butonul ala si o sa te bage in joc (scrie in chineza cred).
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Fundita?:*