| catalin908070 a întrebat:

Salut,am vrut sa imi instalez un custom rom pe un Samsung galaxy mini 2 si nu imi mai booteaza in sistem mi se deschide mereu CWM recovery.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| edy423 a răspuns:

Ai instalat ROM-ul original? si trebuie sa instalezi CWM recovery. Uita-te pe youtube la tutoriale

| CosminAlexCojocaru a răspuns:

Incearca sa intrii in recovery mode (inchizi telefonul si il pornesti apoasand power button+home btton+volume up) si iti apara o imagine cu un android cu capacul deschis. Navighezi cu volume up si volume down pana cand ajungi la factory reset, apesihome button/ scurt power button apoi dai pe yes, iar acum telefonul e resetat si totul ar trebui sa mearga ok. Sper ca te.am ajutat. Succes!