| FlaviusCS a întrebat:

Salut, am windows 10 si am o problema, cand descarc un fi sisier (care pe site scrie ca e in format rar) mie mi-l descarca in nu stiu ce format de tip word si nu inteleg nimic din ce se intampla laughing
Putin ajutor va rog dau funda.

1 răspuns:
| bystefu a răspuns:

Nu prea are cum.In principiu cred ca de fapt tu il deschizi prin word. Faci click dreapta /properties/open with si alegi winrar.Varianta a doua si cea mai greu de crezut, ar fi un firewall care nu te lasa, iar varianta a 3a care e putin mai plauzibila, dar mai buna decat a doua, e ca fisierul pe acel site chiar sa nu fie.rar,.zip,. 7zip, etc...