| Darkus22 a întrebat:

Salut.Am windows 7.Am si eu o intrebare, cum dezinstalez jocuri? nu prea ma pricep in windows 7

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Te duci pe start->control panel->programs->uninstall programs->selectezi programul(jocul cum se numeste)->iti apare sus unistall-> dai click si gata

3 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Cel mai bun e revo unisaller deci shh vil recomand la toti dezinsaleaza jocu complet sau programul numai lasa pic de fisier prin calc bafta

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Pai vezi ca jocu' unde are setup-ul trebuie sa fie o iconita si cu "uninstal" cauta dai 12x click pe ea accept accept si gata

iar pentru programe intra in "control pennel" si veze ca a patra iconita de pe randul 1 se numeste "programs" si sub ea "uninstall a program " dai click pe el si asteapta sa se incarca...s-ar putea sa gasesti si niste jocuri pe acolo apoi dai 2x clik peacel joc/program si dai " uninstall" si gata

| MiniMo a răspuns:

Start/control panel/ remove or add programs si de aici te descurciwinking