| Lighto a întrebat:

Am windows 7 dar nu este activat si din 15 in 15 min imi apare un mesaj jos in colt dreapta cum ca windowsul nu este activat si sa-l activez etc. Ei bine acel mesaj ma scoate din tot ce fac ( jocuri, filme etc ) Cum fac sa nu mai apara acel mesaj?

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Foloseste Win 7 Loder si o sa poti sa stai linistit mult timp.

http://dl.fisier.ro/......Z.rar.html

| xBya a răspuns:

Activeaza`l.

| tteo92 a răspuns:

Il activezi si n-o sa-ti mai apara.

| alex9569 a răspuns:

Pai pe spate la laptop sau la pc trebuie sa fie o eticheta cu un cod cu acel cod iti activezi windows-ul happy

| Sebytzu_9214 a răspuns:

Pai activeazal...da add la masculboy2yahoo.com si iti dau un activator.

| Merikk a răspuns:

Da, stiu la ce te referi! Poti sa folosesti RemoveWAT! Este un program care te scapa de chestia aia! Dupa ce si-a facut treaba trebuie sa dai restart la pc ca sa aiba efect! Si apoi gata, ai scapat! Programul poti sa il descrci de aici:http://fisierulmeu.ro/38Z8IKI7R86E/RemoveWAT-exe.html!
Iti doresc succes!

| Teooo1405 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28847387/Windows_7_Activation_Reccomended_rar/
downloadeaza asta, il dezarhivezi si dupa ii dai instal si gata, apoi astepti sa te intrebe daca vrei sa restartezi pc-ul ii zici ca da si nu o sa mai ai probleme cu activarea windows-ului

| Florica_Viorel_1987 a răspuns:

Trebuie sa activezi windows'ul, altfel la un moment dat i-ți va bloca complet sistemul.