| Gabi001 a întrebat:

Salut.Am windows 7 si nu stiu un player pentru muzica. Vreau sa aiba effecte. Fara bs player sau winap!

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Aimp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aimp 3, cel mai bun player audio. Pe site-ul oficial gasesti skinuri si alte efecte.

| zoltan119 a răspuns:

Eu folosesc iTunes pe windows 7. Are si un equalizer foarte complex cu care poti sa te joci cum vrei tu sa setezi sunetul. Mai folosesc si un program numit DFX Audio Enchanter care are zeci de setari diferite pentru practit toate genurile de muzica. SUCCESwinking

| Pal_Alex_1997 a răspuns:

Incearca AIMP3. sper sa-ti placa.