| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG ajutati-ma URGENT Cum pot sa dezactivez programul windows media player pentru can scot o muzica de pe net se duce direct in windows media player nu pot sa o imi scot si mi-am instalat winap eu daca scot o muzica vreau sa-mi ramana in calculator sau sa o trimit al cineva ajutati-ma va rog frumos

2 răspunsuri:
| Sadiss a răspuns:

Pe un MP3 (melodie) dai click dreapta -> proprerties -> si vei vedea un buton langa care se afla WMP dai click pe el si selectezi winamp-ul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se dezinstaleaza din :Start/Setting/Control Panel/Add or Remove Programs, cauti programul in lista si apesi butonul pe care scrie "Remove".