| fmarius86mario a întrebat:

Salut am windows 7 si vreau sa vd.programe online pe internet explorer 9 si nu merge...de ce? am inst.si vlc., sopcast si windows media player si tot nu-mi merge sad de ce? ce trebuie sa instalez ca sa-mi mearga? eu cred ca e de la internet exporer 9 am vrt.sa int.8 si nu merge happy va rog ajutati-ma Fundita

12 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Http://agintrebarifrecvente.blogspot.ro/......nline.html
Descarca GBO TV Player, instaleaza si in prima fereastra o sa gasesti butoane de download pentru tot ce ai nevoie.Bafta!

| Fiction a răspuns:

Incearca sa descarci Adobe Flash Player sau altceva de genul asta. Daca nu, descarca Safari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca http://www.spicetv.ro/tv-online
ai nevoie de un cont pe care il faci rapid, dar te poti uita la tv online de pe orice browser

| Hevnoraak a răspuns:

Reîncearcă să instalezi sopcast. Dacă nu merge poți să schimbi window-sul dacă vrei neapărat să meargă.

Răspuns utilizator avertizat
| ionut2424 a răspuns:

Http://www.1tv4u.com/web/RO/RO-TV/
incearca site-ul asta, eu am la fel instalat, cam ce ai enumerat si tu, de obicei google chrome nu merge, dar cu internet explorer 9 imi merge perfect

| fmarius86mario explică (pentru ionut2424):

Nu-mi merge sad eu cred ca nu e compatibil sopcast cu internet explorer 9

| ionut2424 a răspuns (pentru fmarius86mario):

Eu am win7 ultimate 64biti,si am sopcast,dar eu nu l-am deschis niciodata de cand l-am instalat, habar nu am cred ca se deschide singur, cand deschid tv online, eu sunt in Olanda si merg toate perfect, eu stiu..., ai update la zi la windows? incearca sa il faci si dezinstaleaza internetu si instaleaza-l iar

| ionut2424 a răspuns (pentru fmarius86mario):

Nu vad de ce nu ar fi compatibil. verifica plugin-urile, poate mai trebuiesc instalate si altele

| gherghelgabriel a răspuns:

Incearca cu adobeflashplayer sal instalezi alta optiune nu stiu sau mai bine incerca alte motoare de cautare de exemplu:google chrome

| fmarius86mario explică (pentru gherghelgabriel):

Cu google cromp nu merge