| Dtm_Tzauu_1998 a întrebat:

am windows XP si cand il aprind imi apare in dreapta jos:
"You may be a victim of software counterfeiting" trebuie sa sterg 2 file dar nu syiu cum se numesc. Funda

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci in C /Windows /system32 si cauti fisierul
WgaLogon.dll pe care pur si simplu il redenumesti. exemplu: WgaLo123.dll
Si apoi cauti WgaTray.exe ->il redenumesti si pe el in WgaTray123.exe
Acum intra in C->Documents and Settings->All Users->Application Data->Windows Genuine Advantage si se da delete -il stergi -> Windows Genuine Advantage
Dai un restart si o sa fie gata. Bafta!

| MegaMind2894 a răspuns:

Intra in my computer -windows-system32 apoi sterge WgaTray.exe si WgaTray.dll. apoi restart la pc.