| KdyL a întrebat:

Salut are cineva idee cat costa un Vodafone smat 4? dar sa nu fie mini

Răspuns Câştigător
| cristi1351 a răspuns:

Nu-ti lua telefoane din astea, Vodafone, Orange... mi-am luat un Orange nivo si are lag ca dracu, mai bine iti iei Nokia lumia

| KdyL explică (pentru cristi1351):

Vreau cu camera in fata. si lumia e scump

| cristi1351 a răspuns (pentru KdyL):

Lumia e cam 110 euro si nu are lag niciodata

7 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Vodafone Smart 4 se misca foarte rapid si fluid, depinde ce model ( a zis ca Orange nivo are lag).
Vodafone Smart 4 e rapid, e 470 lei (la liber) in Vodafone.

| KdyL explică:

Va multumesc oricum la toti

| MihaitaFk a răspuns:

Salut costa doar 104 euro, adica cam 4-5 milioane

| MihaitaFk a răspuns:

Salut, costa 104 euro adica 4-5 milioane, funda? Uite link http://www.gadget.ro/......-4-kitkat/

| MihaitaFk a răspuns:

Eu mi-am cumparat o tableta, cu abonament de la Cosmote, urban tab 7 si iti spun ca merge suuuper, jocuri, internet, camera este de 2. Dar nu conteaza.