| MarcusAureliuss a întrebat:

Salut, as dori sa achizitionez bratara de fitness Bratara fitness XIAOMI Mi Band 5, Android/iOS, negru. As dori sa stiu daca masoara si activitatea legata de antrenamentele cu greutati, sa arate cate kcal arzi la aceste antrenamente. Dau funda pentru raspunsul cu cele mai ok detalii, ms

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai niste work-out-uri presetate, dar nu stiu daca in functie de alea se modifica si cantitatea de calorii indicata. Nu am folosit niciodata setarea respectiva, asa ca nu iti pot spune precis...