| PauliucIuli a întrebat:

De curand mi-am luat-o Bratara Xiaomi Mi Band Fitness Monitor si nu pot sa o conectez la telefon...imi cere android 4.4....si eu am 4.1.
Cum il updatez? i-am dat actualizare sistem si tot la 4.1 o ramas...

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Nu poti decat sa-i pui un custom ROM cu Android 4.4, dar ar o fi o alegere foarte proasta, iti ingreuneaza telefonul, iti cere root, etc. eu zic sa nu te bagi.
Dar daca totusi vrei...https://www.youtube.com/watch?v=P4-96vaU9wA
Si tot nu stiu daca ar merge.