| lubujinx a întrebat:

Salut! As dori sa imi raspunda persoane experimentate la urmatoare intrebare. Cum as putea sa castig bani online la varsta de 17 ani? Functioneaza metodele gen CPA Marketing Affiliate Marketing si daca ati putea sa imi dati si sfaturi etc. Ideea e ca imi doresc foarte mult sa incep sa fac ceva de genul

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Functioneaza doar ca sa faci Affiliate Marketing trebuie sa ai deja un instrument care sa te ajute in asta... un blog mare, un canal de Youtube cu mult trafic samd... asa sa te apuci de maine nu vei scoate niciun ban

| trophin a răspuns:

De ce la 17 ani trebuie sa se gandeasca la bani online? ai intrebat pe cineva si ar dori sa fie astronaut sau doctor sau inginer? de ce trebuie sa gnditi ca totul e ONLINE?