| AlexMirel a întrebat:

Salut, as dori sa imi spuneti niste antivirusuri free pentru PC 2014, care sa fie foarte eficient.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cel mai bun din lume e karsepsky, dar pentru o devirusare recomand dr web
iar ca free avast, avira, bifdifender, daca vrei isi dau avast licenta pana in 2050

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt mai multe programe antivirus care au si variante gratuite, respectiv AVG, avast!, Avira, BitDefender, etc.
In urma cu cateva zile m-am uitat si eu la unele teste comparative de anul acesta si am vazut ca AVG 2014 free este socotit cel mai bun program antivirus gratuit pe 2014.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi RECOMAND Avast, îl poţi descărca ( în limba română ) de la linkul oficial :
http://www.avastantivirus.ro/free-antivirus/

Eu îl folosesc de vreo 5-6 ani şi NU am avut nici un fel de probleme :)

Toate cele bune.

| gelu1970 a răspuns:

Avira free, avast free, avg free, bitdefender free, Microsoft Security Essentials, panda free

| eddyeduard a răspuns:

Avast free