| Oanny a întrebat:

As dori si eu sa stiu ce antivirusuri bune stiti?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Dintre antivirusurile free cel mai bun mi se pare Avast! si le-am avut instalate pe majoritatea. E cel mai complex, ti-l trecomand cu increderehappy

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nod32, nu ia resurse multe, pc-ul lucreaza foarte bine, important e sa-ti iei update-urile de pe net la fiecare pornire a pc-ului.

| LawR3n a răspuns:

Eu nu folosesc.big grin

| Ea12345 a răspuns:

Eu foloseam Nod 32, Norton... iar acum am Avira si sunt multumita big grin
Nod32 este slab, slab de tot...

| d33aindragostita a răspuns:

Incearca Panda Antivirus sau Avastwinking Sunt cele mai tari!

| adriancl a răspuns:

Avast chiar il recomand

| Maia a răspuns:

ESET NOD 32! Eu il folosesc si chiar este foarte bun ^_^

| ilovemusic a răspuns:

Nod 32, il folosesc si este foarte bun, il folosesc de cand am calculatorul (de multi ani)tongue.

| p1sycutza a răspuns:

Avast este cel mai bun...am avut si nod 32 si imediat ce l-am dezinstalat si am bagat Avast am dat o scanare si a detectat cativa virusi.virusi pe care Nod 32 nu mi ia detectat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc kaspesky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca kaspersky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un bitdefender 2010 draguta! Este foarte bun! Ptr mai multe detalii contacteaza -ma la liviutzu_mrs0530@yahoo.com