| Bisky2 a întrebat:

Salut, as dori si eu niște păreri care ar fi mai bun:

Laptop Acer Aspire E1-530G-21174G1TMnii cu procesor Intel® Pentium® Dual-CoreTM 2117U 1. 80GHz, 4GB, 1TB, nVidia GeForce GT 720M 1GB, Linux Linpus, Iron

Sau

Laptop Asus X551MA-SX056D cu procesor Intel® Pentium® Quad-Core N3520, 2.16GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS, Black? Dau funda

Răspuns Câştigător
| euAnonim100 a răspuns:

Depinde la ce vrei sa il folosesti! Daca esti "pasionat" de multitasking, cel mai bun ar fi Asus X551MA-SX056D (al doilea).

Daca vrei sa il folosesti pentru Business, primul ar fi mai bun!

Daca doresti mai multe informatii intra aici si iti spun ce doresti: http://redskyromania.weebly.com/

Sper ca te-am ajutat! Funda?

2 răspunsuri:
| Paharcuapa1990 a răspuns:

Asus

| EvilTiger200011 a răspuns:

Laptop-ul Asus X551MA-SX056D este clar mai bun!