| anonim_4396 a întrebat:

As dorii sa imi reformatez pc-ul dar nu stiu cum... su stiu nici sa ard windowsul pe cd nici sa-l bootez (nici windows nu am)nici sa-l reformatez...ma puteteti ajuta si pe mine cu niste totoriale ceva s-au sa imi explicati ce si cum sa fac(daca imi puteti lasa si un windows sp3 v-as fii recunoscator)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult dar cum il ard pe cd sa fie bootabil si cum il copi pe cd sa poata fii citit...

| Radeas1 a răspuns:

Eu nu iti pot da totoriale, uitate pe videotutorial. Problema e ca...nu ai cum sa iei un windows. Asta inseamna piraterie. Nu se agreaza asa ceva pe TPU.ro.

| anonim_4396 explică (pentru Radeas1):

Daca ai un windows mi-l poti da si mie pe Y! M?

| Radeas1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chestii personale precum Skype sau Mess nu se da. Plus ca eu mi-am achizionat (de la o ruda) un windows xp cu licenta, am si platit pentru el.