| Leiter_Arbeiter_1993 a întrebat:

As vrea o recomandare de laptop daca se poate.As vrea unul pana in 1.000 euro, adica vreo 50 milioane maxim si daca se poate sa aiba Intel core i7 ivy bridge(a III-a generatie adica), placa video care sa poata rula viitoarele jocuri call of duty black ops 2 si crysis 3 be a hunter, optional blu-ray la unitatea optica.M-am gandit la HP pavilion dv7 sau Dell xps 13 ultrabook sau un Sony vaio seria f!
Astept cu nerabdare raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Daca vrei un laptop pentru gaming fa un efort si cumpara un Asus din seria G55, si anume asta: http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/
Are un procesor i7 + 8GB RAM + GT 660M si o racire pe masursa.

PS: De ce nu-ti cumperi un desktop high-end de banii astia?