| StefyN a întrebat:

am un Sony vaio sve1511g4e placa video Intel Sandy Bridge GT1-Integrated Graphics.Chipset:Intel HD Graphics 2000(Sandy Bridge GT1).Se poate face upgrade? Ce gen de jocuri pot rula pe placa video pe care am scris-o mai sus? ...Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Sandy bridge... cu o serie HD 2000 cam vechi. a aparut deja seria bay x seriers 4000. Pe ce ai tu. prin sandy bridge... probabil un cs 1.6. nfs prosche 2000 si nici astea la maxim

| StefyN explică (pentru uninvited66):

Multumesc pentru raspuns Uninvited66, ma interesa daca pot face un upgrade la placa video.Laptop-ul nu e f vechi(1an si 7 luni).dar ca model e mai vechi....Ma refer daca pot cumpara o placa video mai performanta sa fac upgrade...Multumesc anticipat, wekend placut