| Scintee_Alexandru_1995 a întrebat:

As vrea sa cumpăr de pe Altex sistemul de operare Windows 10 Home Retail. Stiti cumva cu ce versiune va veni windows-ul? Am înțeles de la cinste persoane ca vine cu versiunea 1803.
Dacă mă puteți ajuta raman dator.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara de aici: http://bit.ly/2R9kMha E mai ieftin. Apoi cu el vei primi o licenta. Te inscrii pe pagina celor de la Microsoft cu acea licenta si vei primi toate update-urile necesare. Eu am cumparat Windows la prima aparitie si acum este in versiunea ultima 1909.

1 răspuns:
| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

Nu incurajam pirateria...