| Daniel26 a întrebat:

As vrea sa cumpar un webcam Microsoft, acest model:http://www.altex.ro/......xeli-negru
Vad ca scrie in manualul de instructiuni al camerei web (l-am gasit pe net) ca sistemul pe care va fi instalat sa aiba minum procesor Intel Dual Core 1.6 GHz (Intel Dual Core 3.0 GHz recommended). Pe PC-ul meu(in System) vad ca apare: Intel Dual Core 1. 86GHz 1.87GHz.
Intrebarea mea este daca acest webcam va functiona corect si daca procesorul este ok?

1 răspuns:
| vali20vali20vali20 a răspuns:

Merge, stai liniștit. Nu știu ce să zic mai mult, pur și simplu atât: merge, go 4 it!