| GOGUme a întrebat:

As vrea sa fac negativul unei melodii, ce program am nevoie?

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Music Morpher (il poti gasi cu crack sau cu cheie), poti sa dai vocea si sa lasi doar negativul.

funda? happy

5 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Ai nevoie de GoldWawe, nu numai ca poti sa faci negativul, poti sa si o tai sa sa unesti unele melodii!

| tenshi261 a răspuns:

Acid Pro 7. 0e si Fruityloops 6. 0. 8

| Roxin a răspuns:

Recomand FLStudio. E foarte complex, ofera cam toate instrumentele si sunetele posibile.

| RyGoLeTa a răspuns:

De niciun program scrii pe google melodia respectiva negativ si iti da imediat.Paste Fericit! Sper ca te-am ajutat!