| justme94 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar telefon, dar nu pot sa ma hotarasc intre Nokia e72 si blackberry9780.
Care l-ati prefera? Aduceti argumente pro sau contra.
Multumesc

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Eu sincer aş lua Nokia E72. Mă rog, eu sunt fană Nokia :)) Adică nu numai că e şi mai iefitin, dar BlackBerry-ul nu ştie să facă nimic în plus. Şi doar de aia că e BlackBerry... mnah, nu merită. Până la urmă uită-te şi tu aici http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3431&idPhone2=2831
Singura chestie care poate e deranjantă e RAM-ul, care e semnificativ mai mic la Nokia. În schimb, Nokia are cameră secundară :)
Un alt minus, să-i spun, dacă te interesează asta, e designul, care da, e ceva mai drăguţ la BlackBerry :)