| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un HDD Extern. Ar merge pe un Acer Extensa 5235? http://www.emag.ro/.......EE20C.013

Răspuns Câştigător
| bluebios a răspuns:

Merge pe orice calculator care are un port usb indiferent ca este 2.0 sau 3.0. Acer Extensa 5235 are chiar mai multe. Cumpara-ti fara grija ca o sa functioneze fara probleme.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca are conectivitate usb e ok. Iti recomand sa te limitezi al 2.0 deoarece la 3.0 vei atinge cu acel laptop aceleasi viteze.

| Narcis2007 a răspuns:

Doar daca iei unul pe usb