| Alinu7 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un xbox 360 dar nu sunt sigur... ce ai alege daca ai fi in locul meu? xbox 360 sau PS3? si de ce?

Răspuns Câştigător
| vlad93fcv a răspuns:

Eu am xbox360. l.am modat cu 90 de lei la un prieten si pot juca orice joc crack-uit dp net. mi se pare o afacere mult mai buna decat ps3, tocmai din aceasta cauza, ps3-ul nu. l poti moda!

3 răspunsuri:
| Alinu7 explică:

Multumesc mult! cu siguranta imi iau xbox happy!

| saulasadaaamancaric a răspuns:

Mias alege xbox 360 ala ultimu care a aparut acu o luna sau nu mai stiu cu 320 gb care e vreo 16 milioane fara joc si arata super jmeker si e negruwinking

| Letto1997 a răspuns:

Salut! eu as alege ps3 deoarece este mult mai bun decat xbox360.Are grafica mai buna si multe jocuri mai bune decat xbox 360.asta este parerea mea dar te asigur ca si eu am ps3 si este foarte folositor. tu alegi