| Ivan_Mihai_1992 a întrebat:

As vrea sa imi modez xbox-ul(respecta toate cerintele pt. a fi modat) dar nu stiu unde. Am auzit de cei de la Playcom care fac modari de genul asta. Sunt de incredere?

1 răspuns:
| Anonimul122 a răspuns:

Xbox, se modeaza doar cu un chip, montat pe placa de baza la xbox, nu se face prin schimbarea driveruui optic sau conectat la pc, dar daca vrei sal Modezi uite aii pote te ajuta, eu asa l-am decodat am dat doar 200lei http://modare-console-bucuresti.blogspot.ro/......ntact.html bafta Funda te rog Amie:D