| Gabi16 a întrebat:

Salut,as vrea sa imi schimb procesorul pentru a putea juca un anume joc si anume StarCraft2, am citit anumite chestii pe net, si zicea ca ai nevoie de un procesor bun pentru un asemenea joctonguec meu este:CPU: AMD Athlon(tm)II x4 620 Processor, 2.60 Ghz, Ram 4GB)3.12 GB usable), Sistem type:32-bit,placa video: Asus GT 640, consider ca placa video e destul de buna,dar intrebarea mea este procesorul e bun pentru un asemenea joc? jocul merge de mers doar ca in bataliile mari am un pic lag, si imi mai scade fps.V-as ruga daca ati putea sa ma lamuriti daca am nevoie de un nou CPU, si daca mi-ati putea recomanda unul calitate/pret.Va multumesc frumos.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LioErnest a răspuns:

Pentru ce ai tu acest procesor este perfect http://bit.ly/1azeXRK

| Gabi16 explică:

Intre 200-300 lei