| adytza0700 a întrebat:

Salut

As vrea sa-mi cumpar niste casti si sa ma incadrez in 20-50 lei si sa il pot cumpara din Kaufland sau Lidl, Billa

Eu am Ipod Shuffle si vreau sa stiu daca imi schimb castile originale cu altele sunetul se va auzi mai bine, mai tare?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ti-am mai raspuns la intrebarea asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin castile originale se aude cel mai bine sunetul.
Daca vrei neaparat sa le schimbi, iti poti cumpara casti de la Germanos, Vodafone, Cosmote, Orange etc., nu de la supermarket-uriwinking.
Bafta!

| BeDifferent a răspuns:

Pai poti sa le iei din Carrefour eu am dat 40 de lei..pentru ca si eu am Ipod Shuffle