| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi cumpar un aparat de ras si m-am gandit sa-mi iau OneBlade.
Ma interesa faptul ca are si functia de a tunde barba dar parerile sunt impartite din ce am vazut.
Am vazut ca e undeva la 170 de lei, cei ce folositi spuneti-mi si mie cum se simte, daca e bun si cam cat tin rezervele.
Eu voiam sa mi-l iau pe acesta "QP2520/30" dar poate stiti voi unul mai bun cam in aceeasi bani 200 lei (pe aici)

6 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

De ce nu incerci si o masina de tuns iarba?

| TheSeventhSin a răspuns (pentru Lukasssz):

Chiar nu stiu dar crezi ca e posibil sa-ti faca astia vreo operatie de creier?

| Zuzu1991 a răspuns:

E bun pentru barba, poate am nimerit eu o lama proasta, dar nu ma rade, in schimb cand am barba, o tunde de parca nu m-as fi ras o zi (iar apoi e foarte, foarte usor sa te razi cu lame)

| Crackman a răspuns:

Am eu 2 și peste ceva timp... 7 luni nu mai merge și cu rezerve noi... nu taie cum tăia

| timidu89 a răspuns:

Eu am luat din Altex ce tine 90 minute bateria. 270 parca am dat pe el. Daca e barba mare trebuie tunsa cu piaptanul inainte? Eu m-am barbierit direct din prima si am fost multumit. Lama scrie pe cutie ca trebuie schimbata la 4 luni.

| Alexnix1 a răspuns:

E bun, merita cumparat.