| Popescu_AdrYan_1994 a întrebat:

Salut.as vrea sa mi cumpar un laptop HP pavilion dv2000.este buna alegerea? vreau sfaturi

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Este cu siguranţă. Depinde şi de buget dar HP-ul e un nume care inspiră încredere, siguranţă şi performanţă. Sigur că există preferinte dar depinde tare si de bugetul pe care îl ai.

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Fugi tata cat poti de HP dv2000 o sa ti faca probleme mai ales din cauza placii video nu ti lua HP o sa regreti

| ursey a răspuns:

Am aceiasi parere cu Mugurel33 la HP intai platesti firma si dupa componentele ca si la masinile de lux laughing

| Mugurel33 a răspuns:

Buna. Mmmm nu prea iți recomand acestă marcă de laptopuri! Mai bine iați un Acer, Lenovo, Dell, ceva de genul.
Succes!