| Randy Orton a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti unde pot gasi un Samsung Galaxy Tab intre 15-20 milioane. Nu ma intereseaza replici sau telefoane la mana a doua! Vreau unul bun fara abonament. Am si puncte Cosmote de un an (pe 2 abonamente). Este buna alegerea unui Galaxy Tab? Puteti sa-mi recomandati si alte telefoane cu sistem de operare Android, cu Touch Screen si jocuri faine cu senzor gravitational + download-abile (sa ruleze 3gp si/sau mp4 - HD). Tot intre 15-20 milioane. Raspunsul complet va primi

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Am gasit la 2300 ron :
http://www.okazii.ro/......cabil.html
... da un galaxy tab este o alegere buna, mi personal imi place mai mult ca ipadul! la categoria lui, galaxy tab imi pare cel mai bun! dar totusi sa se inteleaga ca nu este un telefon!

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Gasesti la Orange sau daca vrei, ia-ti Iphone 3gs sau Iphone 4 sau un Ipad ceva

| Randy Orton explică:

Nu vreau la mana a doua!

| Randy Orton explică:

Si vreau cu Wi-Fi!

| Randy Orton explică:

Am gasit unul nou-nout la 2200 lei! Multumesc. http://telefoane-online.net/product_info.php/products_id/406

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista in steagu cauta.baftahee hee