| aztec123 a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati la pretul pana in 200 ron. Telefonul sa fie samsung cu touch screen si sistem android happy. DAu funda!

6 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Cel mai ieftin e Samsung i5500 cu 4 mil 700 deci scuze la 2 mil numai la mana a2-a poate gasesti uita-te pe eMAG.(ro)

| spy2o a răspuns:

Oferi prea putin, ceri prea mult! doar second-hand-OKAZII.RO
la banii astia nu vei gasi decat unul cu taste si sistem de operare propriu(nu windows mobile, nu android...)!

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Scz amice dar nu exista un telefon touchscreen pe sistem android la 2 mil.Nu o sa gassti in viata ta un telefon atat de bun la pret atat de mic cel mai ieftin telefon android creca e la 6-7 mil.Deci asta e, soarta

| Piisiiiii a răspuns:

Nu cred ca gasesti.

| Robert_5400 a răspuns:

Doamne ia-ti la abonament Samsung galaxy gio

| Madara_7391 a răspuns:

Din pacate nu prea gasesti in 200 ron toch si android Samsung straight face.