| Kevlar11 a întrebat:

As vrea sa stiu cat de eficienta este noua functie de la Samsung ( cea care permite mutarea fisierelor din memoria interna pe sd card ). De exemplu dintr-un joc de 2gb precum nfs cat din cei 2gb se muta pe card?
Sper sa ma puteti ajuta. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Se muta tot jocul, din cate stiu eu aceasta e o caracteristica generala (cu mutatrea aplicatiilor pe SD Card) pentru Android, nu doar Samsung. (exista si mai mutel aplicatii pentru asa ceva)

La exemplul dat de tine, cei 2 GB ajung pe Card.

| Kevlar11 explică (pentru Magnifico):

Am inteles deci al jocurile mari ...se muta tot content-ul pe card, nu vreau sa le mot prin rooth, stiam ca aplicatia asta e doar pentru Samsung si e oficiala.

1 răspuns: