| Mitch a întrebat:

As vrea sa stiu cine are Samsung Galaxy S3.Cine are va rog sa-mi spuneti si mie cand bagi simul cum faci sa iti apara in agenda numerele din sim. Dar vreau sa stiuexact, nu presupuneri...cum imi vad contactele.

Răspuns Câştigător
| Sosetsicaaa a răspuns:

Te.ai gandit ca nu ai nici un nr savat pe cartela? Ci doar pe telefonul vechi? Verifica, poate am avut dreptate!

1 răspuns:
| mitucanguru a răspuns:

Pai nu prea poate nimeni sa detina acest model ca abia in 2012 apare Samsung Galaxy S3