| th3on3 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot face downgrade pe iPhone 4 iOS 5.0.1 la 4.3.3/4.x

14 răspunsuri:
| th3on3 explică:

M-am documentat inainte, nu-ti fa probleme ca am incercat si prin restore+shift si alegi iOS, dar nu merge ca da eroare 3194 sau 2005 si ma gandeam ca poate e careva care a reusit sa faca downgrade. Da, ma deranjeaza jailbreak tethered tocmai d'aia vreau sa fac downgrade.

| fulgerul a răspuns:

Bai frate si eu sunt pierdut in lumea iphone. Daca aflii ceva da-mi de veste.Cum dracu pot descarca de pe miniclip,rovio,etc, jocuri, cand cu cablu de date nu deschide decat Apple photo? Il dau dracu de iphone si imi iau un tel.normal.Am o gramada de jocuri pe el, dar numai pentru.copii handicapati.In afara de Asphalt6, Hot pursuit si Spider-man, restul sunt trompete!

| th3on3 explică (pentru fulgerul):

Ce ios ai?

| fulgerul a răspuns (pentru th3on3):

Unde vad ce ios am?

| th3on3 explică (pentru fulgerul):

Settings->Generals->Info si vezi mai jos ca scrie version

| fulgerul a răspuns (pentru th3on3):

Frate,are meniu in lb.rom.La configurai am1.mod avion2.wi-fi3notificari4servicii localizare5operator6sunete7lumina8 fundal9 general10icloud12mail contactecalendare13 twitter14telefon15facetime16safari17mesaje18muzica19video20poze21notite22store.Unde dracu ma uit, ca-l arunc pe geam.

| th3on3 explică (pentru fulgerul):

Da la general p'urma la info

| fulgerul a răspuns (pentru th3on3):

Bine si la info ce fac?

| th3on3 explică (pentru fulgerul):

Dai in jos pana la versiune si ai ceva numere acolo. Aia e versiunea de iOS

| fulgerul a răspuns (pentru th3on3):

Unde ma tata,ca jos are data si ora,tastatura, international, accesibilitate si resetare?

| th3on3 explică (pentru fulgerul):

Ai info?

| fulgerul a răspuns (pentru th3on3):

Nu gasesc,insa iti spun ce ampoze,calendar,ceas,reportofon,videoclip,camera,publicatii,vremea,memento,safarii,mail,muzica,bursa,app store,skype,you toube,calc.,itunes,busola,notite,contacte,harti si pe bara de jos msj., configurari, telefon.

| th3on3 explică (pentru fulgerul):

Deci, mergi la Configurari->General->Informatii si vezi la versiune

| fulgerul a răspuns (pentru th3on3):

Nu am asa ceva la configurari.E clar, mi-am luat teapa cu iphoneul lui peste! Il tin pentru jocurile salvate pe el ca altfel, l-asi da dracu.Se incarca greu, tine vreo 4 ore sa te joci pe el.25 de mil aruncati pe geam.Cred ca ma intorc la Nokia al meu, super multumit de 6303c.Astea sunt de fite, daca gasesc il dau cu 15 mil cu draga inima, sa mai scot un pic din paguba!