| Enzo_3293 a întrebat:

mi-am uploadat pe iphone 4 versiunea 4.3.3 si as vrea sa stiu cu ce ma avantajeaza? Adica mi se schimba ceva? Nam vazut nicio schimbare

Răspuns Câştigător
| Snowstormm a răspuns:

0diggsdigg

În timp ce oamenii aşteptau IOS 4.3.3 pentru a fi lansat în termen de o săptămână sau două, Apple a decis să-l lanseze ieri. IOS 4.3.3 pentru iPod Touch, iPhone şi iPad este eliberat pentru a rezolva bug-ul de urmărire locaţie. Împreună cu fix principal este mai multe schimbări minore în IOS 4.3.3 care includ

* Cache nu este susţinută în iTunes
* Şterge cache-ul în întregime atunci când serviciile locaţii este oprit
* Cache mai mici dimensiuni

Cam nu este nici o diferenta!