| mircea12 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca acele casti Beats by Dre merg cu nokia 2700 classic. Ele intra in mufa acestuia (3.5mm) dar vreau sa fiu sigur daca functioneaza perfect. Multumesc celor ce vor fi seriosi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| p3t3r313 a răspuns:

Salut! Da, merg cu orice telefon cu mufa de 3.5mm. Nu o sa iti functioneze Control Talk-ul, insa in rest sunt ok. Vezi ca au aparut si in Romania, parca pe beatsbydrdre.ro

| StefaniaRadu a răspuns:

Da, merg. Eu mi-am luat recent de pe Monsterbeats.ro o pereche de SOLO HD originale si sunt geniale!