| Username404Error a întrebat:

(! Funda!)Salut! As vrea sa-mi iau niste casti cu care sa inregistrez tutoriale si as vrea sa stiu daca cineva are sau aa avut aceste casti:http://www.altex.ro/casti-logitech-wireless-f540
As vrea sa stiu daca microfonul inregistreaza caliatativ.Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Da microfonul este foarte foarte bun, inregistreaza o voce normala, nu ca alte microfoane, iti dai seama daca dai 200 de lei ca nu este orice pereche de casti, BAFTA!

| Username404Error explică (pentru xBro):

Sti cumva daca acestea merg si pe calcualator? Deoarece tocmai m-am uitat la niste review-uri si nu pomeneau decat de PS3 si Xbox.

| xBro a răspuns (pentru Username404Error):

Nu cred ca sunt compatabile cu pc-ul am vazut ca doar la PS3 si xbox merg...

| Username404Error explică (pentru Username404Error):

Scuzati pentru postarea dubla, a fost o eroare.